אודות OpMS

אספנו את אנשי הצוות הטובים ביותר, עם ניסיון צבאי ואזרחי רחב כדי ללוות, לפקח ולנהל פרויקטים שמטרתם להשמיש קרקעות של שטחים סגורים כתוצאה משארי לחימה ושדות מוקשים לטובת שימושים אזרחיים.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה בישראל ובשוק הבינלאומי עם חברות פרטיות, ארגונים הומניטרים ומשרדים ממשלתיים.

במרץ 2021, רועי נהרי, מנכ"ל החברה החליט להקים את OpMS. וכבר תוך זמן קצר הצלחנו לתת פתרונות מדויקים ומותאמים שהופכים את כל התהליך לבטיחותי ואיכותי יותר. הניסיון שלנו בפועל נותן לנו יכולות גבוהות, יסודיות וחשיבה מחוץ לקופסה. יכולות אלו הן שמביאות לתהליך בקרת והבטחת איכות בפיקוח ובפינוי למדויק יותר.

Royi Nahari

מנכ"ל OpMS

רועי נהרי שירת שנים רבות בצה"ל ולקח חלק במספר תפקידים בולטים בחיל ההנדסה הקרבית. ביניהם, מפקד אגף המבצעים, מפקד גדוד, סגן מפקד כוחות הנדסה מיוחדים ומפקד יחידת סיור הנדסי. בזכות שנים רבות של עבודה בשטח, יש לרועי רקע מבצעי וניהולי רחב בשדות מוקשים, נפלים, חבלה וחומרי נפץ. בנוסף, רועי בעל שני תארי MBA ובוגר הכשרה בינלאומית של EOD 3 IMAS.

הצוות שלנו

הצוות שלנו ב-OpMS הם כולם יוצאי צבא שסיימו תפקידי קצונה ולחימה. הם מומחים בהתמודדות עם חבלה וסילוק, התעסקות עם שארי תחמושת, פסולת לחימה, תחמושת פסולה, שטחים חשודים במיקוש ושדות מוקשים. מעל הכל, הם בעלי ניסיון מבצעי בשטח ומומחים בפיקוח וניהול סיכונים. הצוות שלנו יכול למצוא את הפתרון הכולל לכל משימה שתגיע.

photo of OpMSs's team

תפקיד הצוות שלנו בשטח

אחראים על הקבוצות של חברות הפינוי. למעשה, הם העיניים שלנו על הנעשה בפועל. אנחנו שם כדי לעלות על נקודות תורפה בטיחותיות, לוודא הכל עד הפרטים הקטנים ולפקח על עבודה מקצועית.

מפקח בכיר

בכל אתר פיקוח יש לנו מפקח בכיר שהוא אחראי על הפרויקט. כמובן המפקחים הבכירים שלנו מגיעים מרקע ניהולי בכיר עם ניסיון מבצעי משמעותי.

מפקח משנה

בכל אתר פינוי יש לנו גם מפקחי משניים. הם מגיעים מרגע ניהולי זוטר ועוסקים בעבודה יותר ביצועיסטית בשטח. כלומר עובדים צמוד עם הצוותים של חברות הפינוי.

רכז מיפוי
GIS

בכל אתר יש רכזים שאחראים על המיפוי והתיעוד בשטח. הם מודדים, דוקרים את הנקודות הנכונות של המוקשים והנפלים, מספקים מידות לחלקות ועוד.

תפקיד הצוות שלנו במשרדים

אחראים על הצוותים שלנו בשטח. אנחנו מספקים מענה מהיר ויעיל לכל מה שהצוותים צריכים. בנוסף, אנחנו עובדים באופן ישיר מול החברות הפרטיות, משרדי הממשלה והארגונים ומספקים דו"חות מפורטים ומסכמים.

הנהלה

ניהול התשתית של הפרויקטים ווידוא שהכל מתנהל בצורה הטובה ביותר. מהווה את הקשר הישיר שעובד מול היזמים, משרדי הממשלה והארגונים בארץ ובעולם.

תפעול

מתן פתרונות מהירים ודינמיים לכל מה שקורה בשטח. אספקת מעטפת ותמיכה לוגיסטית לצוותים בשטח.

ממ"ג GIS

יש לנו מומחה GIS עם ותק של למעלה מ-10 שנים, בעל תואר שני במיפוי באמצעות GIS. הוא זה שאחראי על כל סקרי הנתונים שלנו ומבחין בכל פרט קטן עוד בשלבים הראשונים של הפרויקט.

מזמינים אותך ליצור איתנו קשר

אנחנו פה לכל התלבטות, שאלה או עצה בכל מה שקשור להשמשת שטחים סגורים.
רק צריך להשאיר לנו כמה פרטים פה וניצור קשר תוך 48 שעות.