פיקוח והבטחת איכות

כל פרויקט פינוי שטחים שיוצא לדרך צריך לעבור בקרת איכות תוך כדי תהליך הפינוי. שתי סיבות עיקריות לכך הן ביטחון הצוות ופינוי איכותי של הקרקע. פעולות בקרה והבטחת איכות תוך כדי העבודה ובסיומה מאפשרות תוצאות ברמה הכי גבוהה שיש. כלומר, כשאנחנו מפקחים ומבקרים על פעולות הפינוי, אנחנו לוקחים אחריות ומגישים קרקע נקייה ובטוחה לשימוש אזרחי וציבורי.

בקרה והבטחת איכות ברמה גבוהה מביא לתוצאה הרצויה - שטח נקי. אין אצלנו מקום לפשרות.

איך זה עובד בפועל?

ברגע שיזמים, גורמי ממשלה ורשויות בארץ או בחו"ל פונים אלינו כי הם מעוניינים שנהיה חברת פיקוח על פרויקט פינוי קרקע – אנו מספקים מענה המותאם לדרישות וצרכי הלקוח עם הצוות האיכותי והמקצועי שלנו שייתן מענה לכל הדרישות המקצועיות ויבטיח את האיכות של הפעולות.

תהליך הפיקוח נעשה במספר חלקים:
חלק מקדים –  אנו מתחילים בפעולות המכינות והמקדימות בבניית תכנית עבודה משותפת.
חלק ראשון – פיקוח על ההכנות ותוכניות לביצוע טרם תחילת העבודות בפועל. הכנה והדרכה של הצוותים וביצוע מבחן לאמצעים ולמפעילי האמצעים לפני תחילת פרויקט.
חלק שני – ביצוע בקרת איכות והבטחת איכות פעולות פינוי השטח הסגור, אנו סוקרים ודוגמים את השטח להבטחת דיוק הנתונים ולהגיע לתוצאות ללא פשרות.
חלק שלישי – מסכמים את הפעולות שבוצעו, מבצעים ניתוח ועיבוד של הנתונים מהשטח לקביעת מסקנות והמלצות תוך כדי העבודה בשטח ובסיכומו של הפרויקט עד לשלבי השבת השטח ללקוח.

תהליך העבודה שלנו כולל:

בקרת איכות

פעולה זו בודקת את איכותו של המוצר (שטח נקי ממוקשים או מנפלים). על פי שיטה זו, המוצר נבדק בנקודות שונות בתהליך הפינוי והפיקוח, לשם איתור פגמים או תקלות. כאשר המטרה הסופית של התהליך היא, להוציא מוצר מוגמר, ללא תקלות, המקיים את כל תקני האיכות הנדרשים ממנו.

הבטחת איכות

תהליך הבטחת האיכות כולל שיטות, כלים ואמצעים ייחודיים המלווים את תהליך פינוי שטח סגור לכל אורך שלביו, כאשר לכל שלב יש כלים ושיטות להבטחת האיכות טרם שחרור השטח לשימושים אזרחיים וציבוריים.

מעקב תיעוד ורישום

הפעולות מתבצעות בצורה ממושכת, רציפה ומתעדכנת במהלך פרויקט במעקב-צילום, תצפית ותשאול, בתיעוד-תוכנות מיפוי ותצלומי אוויר, ברישום ובעיבוד נתונים- לקיום מסקנות והמלצות משמעותיות לפעולות ולשחרור השטח.

הכלים הטכנולוגים שלנו

תוכנת מיפוי עולמית Gis

מכשיר גיאודזי לסימון בשטח

תיעוד חכם נשלט מרחוק

ההון האנושי שלנו

בעל ניסיון צבאי עשיר ומורכב

מומחה עם סל של הכשרות

מגיב במהירות לשינויים בשטח

photo of OpMSs's team

עובדים בשיתוף פעולה עם

פרויקט בו היינו אחראים לפיקוח ובקרה

סוג הפרויקט: פרויקט מדיני ציבורי
המטרה: פינוי שטח לטובת הנחת תשתיות אנרגיה. 

החלק שלנו: פיקוח על המיזם, הבטחת ובקרת איכות במהלך התהליך וסיכום הפעולות בדו"ח מסודר. נכנסנו לפרויקט מהיום הראשון עם הצוות המקצועי שלנו כדי לדאוג שפעולות הפינוי יעברו בצורה בטוחה ואיכותית.

מזמינים אותך ליצור איתנו קשר

אנחנו מספקים שירות פיקוח, בקרה והבטחת איכות גבוהה שתוביל לתוצאות מדויקות ללא פשרות.
רק צריך להשאיר לנו כמה פרטים פה וניצור קשר תוך 48 שעות.